جدیدها و رویدادها

راز چیست؟

باب پراکتر

(احتمالاً شما با تعجب از خود می پرسید:«راز چیست؟» من نحوه درک آن را برای شما توضیح می دهم. همه ما با قدرتی نامحدود کار می کنیم. تمامی ما از قوانین مشابهی تبعیت می کنیم. قوانین طبیعی جهان به حدی دقیق هستند که ما حتی مشکلی برای ساخت فضاپیما و فرستادن افراد به کره ماه و تعیین زمان دقیق فرود فضاپیما نداریم.ساکن هر جا که باشیم –  هند، استرالیا، نیوزلند، استکهلم، لندن، تورنتو، مونت ریل یا نیویورک – با یک نیرو کار می کنیم. یک قانون. این قانون، قانون جذب نام دارد. راز، قانون جذب است!)
در واقع هر چیزی را که وارد زندگیتان می شود، شما به درون زندگیتان جذب می کنید و تخیلات ذهنی شما آن را به سوی شما می کشد. شما آنچه را در ذهنتان جریان دارد و به آن فکر می کنید به سوی خود جذب می کنید.

باب پراکتر

(افراد عاقل همیشه از این قانون آگاه هستند. تمدن بابل باستان را در نظر بگیرید. آنها همیشه از این قانون مطلع بوده اند و این گروه تنها بخش اندکی از افراد آگاه می باشند. )

دانشمندان، اسناد زیادی در مورد تمدن بابل قدیم و ثروت عظیم آنها در دست دارند. همچنین این تمدن به دلیل خلق یکی از عجایب هفتگانه جهان یعنی باغهای معلق بابل شهرت دارد. آنها با درک و کاربرد قوانین جهان، به یکی از ثروتمندترین نژادهای تاریخ تبدیل شدند.

جان آساراف

(ساده ترین روش درک قانون جذب این است که خود راهمانند آهنربایی فرض کنیم و بدانیم یک آهنربا هر چیزی را به خود جذب می کند.)

راز آشکار می شود!

باب پراکتر

(راز آنچه را می خواهید به شما می دهد. شادمانی، سلامت و ثروت.)

جان آساراف

(ما می توانیم به هر آنچه میخواهیم، دست یابیم. برای من مهم نیست این خواسته تا چه حد بزرگ است. دوست دارید در چه نوع خانه ای زندگی کنید؟ دوست دارید میلیونر باشید؟ دوست دارید چه شغلی داشته باشید آیا خواهان موفقیت بیشتری هستید؟ واقعا خواهان چه هستید؟)

دکتر دنیس وایت لی

(در گذشته رهبرانی که از راز مطلع بودند، این قدرت را حفظ می کردند و دیگران را از آن آگاه نمی ساختند. افراد به سرکار می رفتند، کارشان را انجام می دادند زیرا تنها افراد اندکی راز را می دانستند.

در طول تاریخ بسیاری از افراد راز را مخفی کرده اند و بسیاری نیز در جستجوی راهی برای ترویج آن در میان مردم بوده اند.)

مایکل برنارد بک ویت

(من وقوع معجزات زیادی را در زندگی افراد شاهد بوده ام. معجزات مالی، معجزات شفای بیماریهای جسمی و روحی، بهبود روابط.)

جک کنفیلد

(تمامی این موفقیتها به دلیل آگاهی از چگونگی کاربرد راز است.)

هر تفکری، تفکر مشابه خود را جذب می کند!

باب دویل

(به طور کلی، طبق قانون جذب هر تفکری، تفکر مشابه خود را جذب می کند. اما در واقع ما طبق افکارمان صحبت می کنیم.)

طبق قانون جذب، هر چیزی مشابه خود را جذب می کند و بنابراین هنگامی که به موضوعی فکر می کنید افکار مشابه را به ذهن خود جذب می کنید.

باب پراکتر

(در ذهنتان در مورد هر چه فکر کنید، در دستانتان ان را لمس خواهید کرد.)

اگر بتوانید در مورد خواسته هایتان فکر کنید و آن را تفکر برتر ذهن خو سازید، می توانید در زندگی به آن دست یابید.

جان آساراف

(بیشتر افراد نمی دانند که تفکرات دارای فرکانس هستند. می توان تفکرات را اندازه گیری کرد. بنابراین اگر بارها و بارها به یک موضوع فکر کنید، مثلاٌ تجسم داشتن ماشین جدید، ثروت، تأسیس شرکت و یافت همسر ایده آل، این فرکانس به شکل مداوم در ذهنتان جریان می یابد.)

چارلز هانل

(تفکر برتر یا نگرش ذهنی همانند آهنرباست و طبق قانون هر چیز مشابه خود را جذب می کند، بنابراین نگرش ذهنی همواره شرایط متناسب با ماهیتش را جذب می کند.)

افکار مغناطیسی هستند و دارای فرکانس می باشند. هنگامی که فکر می کنید، این افکار به جهان فرستاده می شوند و تمامی موارد با فرکانس مشابه را جذب می کنند. هر چیزی که فرستاده می شود، به منبع خود باز می گردد و این منبع شمایید.

به این مثال توجه کنید: ما می دانیم برج ارسال ایستگاه تلویزیون از طریق فرکانس انتشار می یابد و این فرکانس به تصاویر تلویزیون منتقل می شوند. در واقع بیشتر ما چگونگی این ارسال را نمی دانیم اما می دانیم که هر شبکه، فرکانس خاصی دارد و با تنظیم هر فرکانس، تصاویر خاصی در صفحه تلویزیون ظاهر می شود. با انتخاب هر شبکه، فرکانس خاصی انتخاب می کنیم و سپس تصاویر ارسالی به آن شبکه را دریافت می کنیم. برای مشاهده تصاویر جدید، شبکه را تغییر می دهیم و فرکانس جدیدی را تنظیم می کنیم.

شما یک برج ارسال انسانی هستید و از تمامی برجهای تلویزیونی دنیا نیرومندترید. در واقع شما پرقدرت ترین موج ارسال جهان می باشید.

ارسالهای شما زندگیتان را شکل می دهد و زندگی شما دنیا را می سازد.

قدرت ذهن

مایکل برنارد بک ویت

(شما آگاهانه یا ناآگاهانه افکار برتری را که در ضمیر ناخودآگاهتان دارید، به سوی خود جذب کنید. اشکال کار همین جاست.)

اگز از افکار گذشته تان آگاهی نداشته اید، اکنون از آنها مطلع هستید. هم اکنون شما با آگاهی از راز از خواب عمیقی برخاسته اید و از دانش، قانون و قدرت افکارتان آگاه شده اید.

لیزا نیکولز

(می توانید قانون جذب را در همه جا بیابید. شما مانند آهنربا همه چیز را به سوی خود جذب می کنید. مردم، شغل، شرایط، سلامتی، ثروت، بدهی، شادی، ماشین و جامعه ای که در آن زندگی می کنید. در مورد آنچه فکر کنید، برای شما فراهم می شود. زندگی شما تجلی تفکرات ذهنتان است.)

تمامی موجودات زنده دنیا طبق قانون جذب عمل می کنند. تفاوت آنها با انسان این است که ذهن انسان قابلیت درک دارد و انسان می تواند با استفاده از اراده افکارش را انتخاب کند. انسان توانایی فکر و خلق زندگی با استفاه از ذهنش را داراست.

اگر تصور کنید قویترین برج ارسال دنیا هستید، به ارتباط این مثال با سخنان دکتر ولف پی خواهید برد. ذهنتان به تفکر می پردازد و تصاویر این تفکرات به شکل تجربیات زندگی منتشر می شوند. نه تنها این افکار زندگی شمارا خلق می کنند بلکه نقش بسزایی در آفرینش جهان دارند. اگر تاکنون تصور می کردید هیچ نقش و قدرتی در جهان نداشته اید، دوباره فکر کنید. ذهن شا جهان اطرافتارن را شکل می دهد.

باب پراکتر

(اگر طرز کار قانون جذب را درک نمی کنید، بدین معنا نیست که وجود آن را انکار کنید. ممکن است طرز کار نیروی برق را درک نکنید، با این حال از ان بهره می گیرید. من از طرز کار این قانون آگاهی ندارم ولی همین قدر می دانم که شما می توانید غذای انسان را بپزید، همچنین می توانید خود انسان را بپزید!)

مایکل برنارد بک ویت

(اغلب هنگامی که افراد از راز بزرگ مطلع می شوند، نگران تفکرات منفی خود هستند. اما آنها باید بدانند که این امر از نظر علمی ثابت شده است که نیروی تفکرات مثبت صدها برابر نیروی تفکرات منفی است. این واقعیت تا حدی نگرانی آنها را کاهش می دهد.)

تمامی قدرت شما برای آفرینش زندگیتان، هم اکنون فراهم است. زیرا اکنون شما در حال تفکر هستید. اگر افکاری دارید که تجلی آنها در زندگیتان سودمند نیست، هم اکنون طرز فکرتان را تغییر دهید. می توانید با جایگزینی افکار خوب، افکار منفی گذشته را از ذهنتان پاک کنید.

زمان در خدمت شماست زیرا هم اکنون می توانید تفکرات جدیدی داشته باشید و فرکانس جدیدی به دنیا بفرستید.

ادامه دارد …

روش استفاده از راز!

روند آفرینش!

راز و بدن شما!

راز ثروتمندی!

فراوانی و وفور را جذب کنید!

فکرتان را معطوف به ثروت کنید!

بخشنده باشید تا پول بیشتری دریافت کنید!

راز روابط!

راز دنیا !

راز وجود شما !

از افکارتان آگاه باشید!

راز زندگی