درباره ما

سلام و درود بی پایان

ماجرای من

مهرداد سلیمی برنا

دوست عزیز در ابتدا می خوام بهت بگم برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست.

شرایط سخت و طاقت فرسا شروع تغییر زندگی من بود. از زمانی که دائم با خودم تصمیماتی برای انجام کارهایی می گرفتم، با اشتیاق فراوان شروع به حرکت می کردم و به خودم می گفتم که دیگر هیچ چیزی نمی تواند مانع رسیدن من به خواسته ها و اهدافم شود، اما بعد از مدتی پیشرفت دیگر هیچ اثری از آن همه شور و اشتیاق اولیه نبود و همین باعث میشد که من از خواسته ام دست بکشم.

بارها تصمیماتی برای زندگی و آینده شغلی خودم گرفتم اما تقریبا اکثر آن ها را به سرانجام نرساندم و یا نیمه کاره رها کردم و این موضوع باعث می شد که من روحیه خوبی نداشته باشم و دائم با فکر کردن به این اتفاقات خودم را سرزنش کنم که چرا این اتفاق بارها و بارها برای من رخ داده ! نا امیدی و احساس تنهایی تمام زندگی مرا احاطه کرده بود.

833991478-talab-org

تا اینکه پس از چند سالی زندگی در این شرایط در یک سفر کاری به صورت کاملا اتفاقی با استاد علیرضا آزمندیان آشنا شدم، با تعاریفی که از یکی از دوستانم راجب این بزرگوار شنیدم، تصمیم گرفتم در کلاس استاد شرکت کنم، این کلاس به من انگیزه داد و با هزاران شک و دلهره نسبت به گذشته خودم پذیرفتم که دوباره هدف های بزرگ تری برای زندگی خودم تعیین کنم، و با انگیزه مثبت برای رسیدن به اهداف مالی خودم تلاش کنم، در این میان یکی از دوستانم پیشنهاد مشارکت به من داد با خودم گفتم دیگه این همکاری همان برنامه ای است که مرا به تمام آرزوهایم می رساند، کمی روحیه ام بهتر شد بدون خستگی روزانه ۱۴ ساعت کار می کردم.

ساعت کار زیاد

اما بعد از مدتی فهمیدم که در این شرکت به جای مشارکت برای رشد، شرکا از انگیزه و تلاش من سو استفاده می کنند. بارها تقسیم کار می کردیم اما آنها به وظایف خودشان عمل نمی کردند و تمام کارها را خودم انجام می دادم، از مشارکت با این دوستان صرف نظر کردم باز هم احساس بد و ناامیدی تمام وجود مرا گرفت، انگار تمام جهان دست به دست هم دادن تا جلوی پیشرفت منو بگیرن، دائم به خودم می گفتم من تو زندگیم شانس ندارم، آدم ها میخوان سر من کلاه بزارن، برای همین کم کم ارتباطم را با دوستان و اطرافیانم کمرنگ کردم، روز و شب فکر می کردم که این همه افراد موفق و ثروتمند در جهان هست، آخه چطور آنها توانسته اند به این جایگاه برسند، از این رو شروع کردم به مطالعه کتاب ها و زندگی نامه بزرگ ترین ثروتمندان و دانشمندان موفق دنیا همچون بیل گیتس، آنتونی رابینز، مارک زاکربرگ، ناپلئون هیل، برایان تریسی، رندی گیج، والاس وتلز، دیل کارنگی، مارک فیشر، راندا برن، وین دایر، البرت انیشتن، جیم ران، رابرت کیوساکی، کوین تورودو، استفین کاوی، ادیسون، فلورانس اسکاول شین، جک کنفیلد، استیو جابز و بزرگان دیگر که هر کدام در جهان اثری دارند و توانسته اند با تلاش مستمر از فقر و ناامیدی به ثروت، موفقیت، و اثرات ماندگار در سطح جهان برسند.

این کار جان دوباره به زندگی من بخشید، مدت زیادی از زندگی ام را با اشتیاقِ فراوان، به دنبال مهم‌ترین عامل برای موفق شدن گذراندم تحقیقات وسیعی را انجام دادم، تصمیم به شرکت در کلاس های بهترین و حرفه ای ترین اساتید حوزه موفقیت و ثروت در ایران و جهان گرفتم و چند ده میلیون برای یادگیری و کشف الگوها و مهارت های موفقیت سرمایه گذاری کردم.

زمانی که زندگیِ افرادِ موفق را آنالیز کردم، باورهای قدرتمند کننده شان را شناسایی کردم و بلاخره راز رویش را یافتم، همان راز موفقیت انسان های ثروت آفرین، قوانینی که تمام ثروتمندان و دانشمندان بزرگ جهان از آن استفاده کردن و به موفقیت رسیدند.

دوره راز رویش (راز موفقیت انسان ثروت آفرین)

آرام آرام شرایط زندگی من تغییر کرد، انگار همه چیز دست به دست هم دادند تا من به آرامش و موفقیت شخصی برسم. ارتباطات عالی برایم ایجاد شد، به مرور زمان پیشنهاد های مشارکتی فوق العاده ای از طرف دوستانی که در تخصص خودشان جزء بهترین ها بودند به من شد، فقط با انجام چند مورد از پیشنهاد ها درآمدم چند برابر شد، توانستم هدفی که عاشقانه برای آن تلاش می کردم، راه اندازی کنم گروه پژوهشی سلیمی برنا با یک مجموعه ۱۰ نفره تشکیل شد، عزیزانی وارد این مجموعه شدند که همگی حرفه ای و با انگیزه فراوان برای رشد مجموعه تلاش می کنند، ، سرمایه ام در بازار سرمایه گذاری رشد کرد، و این ها همه از فضل و بخشش خداوند رزاق است.
دوستان عزیز راز رویش حلقه ی مفقوده زندگی من بود. فهمیدم یکی از عوامل اصلی که مانع رسیدن من به موفقیت، ثروت و استقلال مالی شده موضوع بسیار مهمی است به نام حفره های ذهنی در واقع همان باورهای اشتباهی که از بدو تولد مثل سیمان

1504802264_types-cement

به مغز ما انسان ها چسبیده و مانع پیشرفت و موفقیت در زندگی، روابط عاطفی و کسب و کارهایمان می شود. بعد از مدت ها مطالعه و تحقیق به این اصل مهم رسیدم که وقتی ما اسیر این حفره های ذهنی باشیم، اصلا مهم نیست که چقدر برای موفقیت تلاش می کنیم، چقدر برای رسیدن به اهداف زمان می گذاریم، با وجود حفره های ذهنی همه چیز طوری رقم می خورد که از اهدافمان دور شویم و به هیچ وجه نتوانیم به موفقیت و استقلال مالی برسیم. نکته ی بسیار مهم این است که حفره های ذهنی به صورت کاملا ناخودآگاه کار می کنند و ما از وجود آن ها مطلع نیستیم، برای همین می توانند بدون هیچ علامتی تمامی تلاش های مثبت ما را برای رسیدن به اهدافمان از بین ببرند. این حقیقت مهم را همه ی دانشمندان و ثروت مندان جهان قبول دارند،.

راز رویش فرصتی است که با یکسری راه کارهای ساده و کاملا کاربردی بتوانیم حفره های ذهنی را شناسایی و از بین ببریم.

 

مأموریت گروه پژوهشی سلیمی برنا عاملِ موفق شدن برای هر فردی است، که تصمیم گرفته و متعهد شده تا نه تنها فردی باشد که قادر است رفاه خودش و خانواده اش را تأمین کند بلکه، با موفقیتش، جامعه اش را نیز رشد دهد زیرا همه ما وظیفه داریم که موفق باشیم تا بتوانیم آزادانه برای خودمان زندگی کنیم تا تجربه یک زندگی پر از رفاه و آسایش را تجربه کنیم.وجود حفره های ذهنی هیچ ارتباطی به میزان هوش و استعداد ما ندارد، بلکه به این وابسته است که ما تا چه حد می توانیم قدرت ذهن خودمان را کنترل کنیم.

زیرا این توانایی و لیاقت به همه ما داده شده است تا بتوانیم تجربه زندگی زیبا و مملو از فراوانی را داشته باشیم.

ما وظیفه داریم از توانایی که خداوند به ما داده است استفاده کنیم تا در لحظه مرگمان، “بدون حسرت آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم اما ندادیم”، در آرامش و زیبایی این جهان را ترک کنیم.

خدا را شکر می‌کنم که مرا در این مسیر شگفت انگیز قرار داد.

 

مهم نیست اوضاع چقدر بد است. مهم نیست سرمایه‌ای برای شروع کار نداری، مهم نیست در شهر دور افتاده‌ای زندگی می‌کنی، تحصیلات دانشگاهی نداری، تخصص و مهارتی نداری یا یک زن خانه دار هستی، هیچکدام از اینها مانع اصلی موفقیت تو نیست. بلکه مهم‌ترین عامل، حفره های ذهنی شماست و خبر خوب این است که می‌توانی با کمک آموزش‌های این دوره، باورهایت را تغییر دهی و مانند آن افراد آهن ربای موفقیت و خوشبختی شوی که همواره ایده های ثروت آفرین تو را احاطه کنند.

اگر اینجا هستی و این کلمات را می‌خوانی و با گروه پژوهشی سلیمی برنا آشنا شده‌ای، مناسب‌ترین زمان و نیز نشانه‌ای است از اینکه خداوند شما را به مسیری هدایت کرده تا بتوانی بالاخره به تمام خواسته‌های زندگی‌ات برسی.

مناسب‌ترین زمان برای تغییر این وضعیت، دقیقاً همین حالاست تا بتوانی مابقی روزهای زندگی ات را در خوشبختی و آرامش بگذرانی.

زیرا حتی اگر یک ساعت زودتر به موفقیت ، پیروزی و آرامش ذهنی دوباره برسی بسیار ارزشمند تر است!

 

 

 

خب اگه واقعا از این وضعیت خسته شده ای و دوست داری تغییر کنی ولی نمیدونی چجوری و از کجا باید شروع کنی یه پیشنهاد عالی برات دارم!!!

 

دوست ارزشمندم به شما دوره ی راز رویش (راز انسان ثروت آفرین) رو پیشنهاد میدم، دوره ای که مجموع همه ی تجربیات و شرکت در دوره های اساتید بزرگ ایران هست، تجربیات و آموزش هایی که زندگی منو تغییر داد تا تونستم به خواسته های خودم برسم. آیا تو هم مث من تصمیم به تغییر داری؟

 

اگه داری همین حالا قدم اول رو محکم بردار و در دوره راز رویش ثبت نام کن.

 

مطمئن باش که با این دوره زندگی شما هم مث زندگی من متحول خواهد شد.

fishing-water

دوره راز رویش (راز موفقیت انسان ثروت آفرین)