دوره های در حال اجرا

images
23-01-512
download
512x512
راز رویش

.

دوره راز رویش

راز موفقیت انسان ثروت آفرین

مغز شما همواره در حال رشد و انعطاف پذیری است، از روزی که به دنیا می‌آیید تا روزی که می‌میرید. مغز به طور پیوسته تغییر شکل می‌دهد، یا رشد می‌کند یا ضعیف می‌شود، بسته به این که چطور از آن استفاده می‌کنید…

در واقع شما با قدرت اراده و انتخاب می توانید مغزتان را تغییر شکل دهید و با تغییر فکر و تغییر رفتار می‌توانید هر باور و رفتار اشتباهی را با انجام تمرینات دوره راز رویش کنار گذاشته و باور ها و رفتارهای دلخواهمان را جایگزین کنید.

.

 

ده کتاب هدیه !!!

یک سری از کتاب ها ما را سرگرم می کنند. یک سری از کتاب ها به ما آگاهی می دهند. کتاب هایی هم هستند که ما را شیفته ی خودشان می کنند. این دسته از کتاب ها با ذهن و احاساسات ما ارتباط برقرار می کنند، ولی کتاب هایی روح ما را لمس می کنند- این کتاب ها زندگیتان را متحول می کنند و باعث می شوند در مورد عقاید نهادینه تان بیشتر فکر کنید..

دانلود کتاب
افراد موفق

.

 

زندگینامه افراد موفق جهان

موفقیت آسان بدست نمی آید . برای اینکه در زندگی موفق باشید باید یاد بگیرید که بعد از هر شکست دوباره بلند شوید و تلاش خود را از سر بگیرید..

این را بدانید که هربار زمین خوردن پایان دنیا نیست و زندگی می تواند همچنان ادامه داشته باشد..

زندگینامه افراد موفق این امکان را فراهم می کند تا بتوانیم یک نکته ، استراتژی یا روش جدیدی را در کارها و رفتارهای خود بکار ببریم..

.

گالری انگیزشی

سخت ترین افرادِ دنیا هم نیاز به انگیزه دارند (قانون جذب)
انگیزه در واقع، همان “چرا باید سختی را تحمل کنم؟” مان است… اگر جوابی برای آن داشته باشیم، هیچ شرایطی سخت نخواهد آمد.
اما بعضی اوقات زندگی بر ما چنان سخت خواهد گرفت، که دیگر تحمل افراد به حداقل ممکن میرسد.
در چنین شرایطی، کاربرد فلسفه و عرفان و … بی اثر است! تنها چیزی که لازم است یک راهکار عملی است، یک تکنیک.
برای همین منظور، جملات انگیزشی را که باید هر روز به خودتان بگویید، تا انگیزه مان به بیشترین حدِ ممکن خود برسد را می خواهیم به شما معرفی کنیم.

گالری انگیزشی

دستاوردهای ما

فارغ التحصیلان
دوره های برگزار شده
اعضا
مربیان