رزرو کوچینگ خصوصی

صبحت کردن و راهکار گرفتن از یک مربی در هر زمینه ای، مسیر را برای شما هموار تر میکند. اینکه یک شخصی، مسیری که شما به آن علاقمندید را رفته است و تمام پستی و بلندی آن را لمس کرده، میتواند شما را خیلی راحت تر به هدفی که در ذهنتان دارید برساند.

درخواست کوچینگ کسب و کار

درخواست کوچینگ برای زمانهای متفاوت می توانید به کار گیرید  : اگر یک استارتاپ ساده هستید که اخیرا شروع به کار کرده است و به راهنمایی نیاز دارید . یا یک شرکت معتبر که در تلاش است چشم اندازهای جدیدی برا خود ایجاد کرده و کسب و کار خود را گسترش دهد . یا صاحب مشاغلی که میخواهند رقابتی تر کار کنند و به دنبال بالابردن کیفیت مطلوب هستند .

در واقع یک کوچینگ کسب و کار می تواند چالشهای داخلی و خارجی یک شرکت را انتقادی تر ببیند . با بررسی موثر از نزدیک کارفرما را به تصویر جامعی از کسب و کار خود و اهداف مطلوب برساند . این اهداف ابتدا باید اولویت بندی شده و  بین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تمایز قائل شوند .

این شامل برنامه ریزی دقیق و اولویت بندی استراتژی ها و تاکتیک ها برای پیشبرد کسب و کار برای رسیدن به هدف نهایی است بنابر این ملاقات منظم به یک کوچینگ کسب و کار کمک می کند تا اهدافی که قبلا برای خود برنامه ریزی کرده اند را محقق کنند .

در کنار این پلن ها شما میتوانید از دورهای رایگان آموزش بیزینس کوچینگ هم استفاده کنید .

درخواست کوچینگ زندگی

در جلسات لایف کوچ زندگی افراد در مورد طیف وسیعی از مسائل حرفه ای و شخصی بررسی کرده و آنها را راهنمایی می کند . لایف کوچینگ با دادن مشاوره و یا درمان کردن مشکلات متفاوت است . در جلسات لایف کوچینگ در واقع شما از مربی کمک می گیرید تا در پروژه های حرفه ای خاص به شما کمک کند .

در اینجا با درخواست کوچینگ یک کوچ با تجزیه و تحلیل شرایط کنونی شما ، شناسایی باورهای بومی و سایر موانعی که در زندگی با آنها مواجه هستید یک برنامه برای شما تنظیم خواهد کرد . این برنامه دقیقا متناسب با پتانسیل های روبه رشد شما تعیین خواهد شد .

بخشی از آموزشهای کوچینگ توسط استاد سلیمی آماده سازی شده و در قالب ویدئوی رایگان آموزش لایف کوچینگ قرار داده شده .

برای پیشروی قدم به قدم این مسیر و برای رسیدن به نتایج خاصی که به دنبال آن هستید هر لحظه کنار شما خواهیم بود .

دیگر دوره های جذابی که از نتایج آنها در زندگی خود شگفت زده خواهید شد

0
45,000,000 تومان
0
25,000,000 تومان

دوره ی پایه بیزینس کوچینگ

بدون امتیاز 0 رای
1,990,000 تومان
4
1,990,000 تومان
فقط یه ایمیل مونده 50%